Czy są szanse na ściągnięcie trójek do łuku?

Witam mam 40 lat i dwie zatrzymane trójki górne w kości położone są na ukos prawie poziomo w stronę 1 i 2 czy są jakiś szanse na ściągnięcie ich do łuku czy lepiej usunąć i założyć implanty?

Konieczna jest diagnostyka TK i ocena blaszki kostnej otaczającej zatrzymane zęby. Diagnostyka 3D umożliwia ocenę położenia zębów i możliwości wprowadzenia do łuku. Nie obejdzie się bez konsultacji ortodontycznej.