Czy są takie leki na potencję, które działają przez cały dzień?

Wiem że leki typu viagra (na recepetę) itp. stosuje się po konsultacji z lekarzem. Mam pytania: (1) Czy są takie leki na potencję, które działają przez cały dzień a nie tylko do 4-5 godzin? (tak aby nie trzeba było myśleć o ich wzięciu na godzinę przed stosunkiem). (2) Które są najbezpieczniejsze? (3) Czy takie leki w ogóle powinno się przyjmować tylko doraźnie od czasu do czasu czy też można jest stosować na stałe (co dzień)?

Tak, są takie leki, np. tadalafil o takim samym mechanizmie aktywności jak wymieniana przez pana Viagra może działać nawet 36 godzin. Jest to lek na receptę, niestety dość drogi, ale bezpieczny, z niewielką ilością przeciwwskazań. Przyjmuje się go przynajmniej pół godziny przed stosunkiem, do 1 x dziennie. Przy przyjmowaniu leków z tej grupy z powodu zaburzeń erekcji nie stosuje się ich codziennie, ale doraźnie.