Stosowanie leków nasercowych a leki na potencję

witam mam 38-lat i problem z erekcją od dwóch lat biorę leki na serce takie jak Axtil i Diuresin SR czy są jakieś bezpieczne leki na potencję które mogę brać i nie martwić się że stanie mi serce z góry dziękuje za wszelką odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście, chociażby Viagra nie wchodzi w interakcje z powyzszymi lekami, przy przyjmowaniu tego typu leku nie wolno tylko stosować leków stosowanych doraznie w bólu klatki piersiowej takich psikaczy do gardla lub pod język (nitrogliceryny). Ale przed zakupem konkretnego preparatu proszę się jeszcze upewnić że może go Pan brać.
w [przypadku Viagry jest przeciwwskazana tylko w ciężkich chorobach serca:
Pre­pa­ra­tów prze­zna­czo­nych do le­cze­nia za­bu­rzeń erek­cji, w tym syl­de­na­fi­lu nie na­le­ży sto­so­wać u męż­czyzn, u któ­rych ak­tyw­ność sek­su­al­na nie jest wska­za­na (np. pa­cjen­ci z cięż­ki­mi scho­rze­nia­mi ukła­du ser­co­wo-na­czy­nio­we­go, ta­ki­mi jak nie­sta­bil­na dła­wi­ca pier­sio­wa lub cięż­ka nie­wy­dol­ność serca), po nie­daw­no prze­by­tym uda­rze lub za­wa­le serca.