Czy skonsultować z lekarzem uraz palca?

Jakieś 1,5 miesiąca temu, podczas meczu koszykówki, doznałem urazu dużego palca u nogi. Towarzyszył temu lekki ból, który szybko minął, ale do tej pory cały paznokieć jest bardzo ciemny - jakby powstał krwiak. Czy należy to z kimś skonsultować czy po prostu potrzebny jest czas na jego wchłonięcie?

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portal.abczdrowie.pl