Czy skórna na brzuchu odzyska elastyczność?

Witam , 5 miesięcy temu urodziłam . W ciąży ważyłam 72 kg, teraz ważę 51. Ćwiczenia wykonuje już od 4 miesięcy - brzuszki, nożyce.itd całe ciało balsamuje kaDefo dnia a mimo to.skora na brzuchu jest wiotka. Czy jest jeszcze szansa że odzyska elastyczność ? I czy szybkie schudnięcie też.mialo wpływ na stan skóry ? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze mogło mieć wpływ. Proponuje udac się do lekarza medycyny estetycznej

Witam,

zarówno ciąża jak i szybki spadek wagi miały wpływ na elastyczność skóry. Proszę jeszcze trochę poczekać, dalej ćwiczyć i zadbaćo zdrową dietę a stan skóry powinen się poprawić. Jeżeli nie zobaczy Pani efektów nalezy udać się do dietetyka i lekarza medycyny estetycznej.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk