Czy skrajnie nałogowa masturbacja może mieć wpływ na zmianę EEG?

Czy skrajnie nałogowa masturbacja może mieć wpływ na zmianę EEG w przypadku, gdy osoba uzależniona od masturbacji leczy się depakine chrono? Około 3 lata temu miałem problemy z zaburzeniami sennymi i namnażającym się stresem. Wszystko się unormowało z tym, że ostatni zapis EEG miałem był o charakterze napadowym i gorszy od poprzedniego. Nie rozumiem też, dlaczego przy wyczynowy sporcie dobrą kondycję; a jak leżę i wstaję, bądź robię szybko jakąś codzienną czynność to szybko mi bije serce

Dzień Dobry Panu,

Z tego, co Pan napisał, domniemywam, że za szybko i być może zbyt nawykowo Pan żyje.

"Nałogowa masturbacja" może być Pana sposobem na radzenie sobie z codziennymi trudnościami - widziałabym tutaj celowość podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej.

Prawdopodobnie nie ma u Pana przestrzeni na relaks, odpoczynek i "złapanie oddechu", do czego Pana serdecznie zachęcam.

Życzę Panu zwolnienia tempa,
Irena Mielnik-Madej

Proszę Pana,
Jak Pan pisze nałogowa masturbacja ma duży wpływ na wiele czynności życiowych, przede wszystkim w konsekwencji powoduje silną nerwicę. Aby temu zapobiegać i zrezygnować - przynajmniej częściowo z masturbacji - należy zająć się sportem i bardzo intensywnie. Dobrze by było aby Pan skontaktował się z psychoterapeutą aby pomógł Panu wyjść z tego nałogu. Szybkie bicie serca to nie choroba, związane jest to z częstą, nałogową masturbacją.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl