Dzieje się coś, co mi się śniło - czy to normalne?

Od 15. roku życia, raz na 1-2 lata, w losowych momentach zdarza mi się wrażenie, że dana sytuacja już mi się śniła. To uczucie jest na tyle mocne i przerażające, że muszę na minutę usiąść, żeby dojść do siebie. Gdy już dojdę do siebie, czuję przyjemny reset, oczyszczenie umysłu. Taki epizod powtarza się jeszcze kilka razy w ciągu dnia. Nie używam alkoholu czy innych używek. Czy powinienem się przebadać?

Witam, proszę Pana - jeżeli mieszka Pan w dużym mieście i jest tam towarzystwo psychotroniczne to proszę się zgłosić do bioterapeuty, który Panu wytłumaczy deju vu. Świadczy to o Pana dużej wrażliwości, ale nie jest to nic niepokojącego - to się zdarza. Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl