Zaburzenia oddechu oraz duszności u młodej osoby

Mam wzorowe wyniki krwi,ciśnienie w normie bicie serca na Minute też ale od czasu do czasu po treningu dostaję duszności a w tamtym roku w Szkole ale szybko mjia to taka zadyszka bardziej nie boli mnie serce bicie normalne nie za wolno nie za szybko nie mam świszczącego oddechu Pomocy dodam iż w tamtym roku się denerwowałem czy zdam egzamin zawodowy a w tym roku czy znajdę Prace w cześniej tego nie miałem wogólę czy to myślałem że mam Polipy ale nie kał i mocz też dobrze samopoczucje dobre

Witam Pana, aby rozwiać Pana rozterki proponuje zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i wykonać szereg badań, które zaleci lekarz. Myślę, że badania wyjdą pozytywnie. Jeżeli Pan ćwiczy to znaczy że Pana organizm jest zdrowy. Przywiązywanie dużej wagi do symptomów, które powstają po treningu z reguły jest mylne, ale przebadać się trzeba.
Życzę powodzenia. Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl