Szukanie pracy przez osobę niepełnosprawną

Kiedys mialem kurs i szkolenie przy kursie komputerowym szukanie pracy oraz pisanie listu motywacyjnego rozliczanie podatku z ohp jak lfoon . To bylo dla osob niepelnosprawnych czesciowo pamietam jak pisac cv i list motywacyjny. Czy jest wsparcie, pomoc doradztwo by ktos pomogl napisac cv i list motywacyjny i rozmowa kwali fikacyjna z pracodawca kursy i szkolenia z tym zwiazane? Dlaczego jest tak ciezko napisac list motywacyjny , rozmawiac z pracodawca i znalesc prace

Warto spróbować poszukać doraźnej pomocy w Ośrodkach Pomocy Społecznej. Najczęściej wspierają w podobnych sytuacjach pracownicy socjalni. Można tam także skorzystać z pomocy psychologa lub porady prawnej. Nie tylko pomogą zorientować się na rynku pracy, ale także przygotować stosowne dokumenty. Warto także dopytać w Urzędzie Pracy. Tam także można skorzystać z pomocy przy pisaniu CV czy poszukiwaniu zatrudnienia.