Problemy z nauką u osoby niepełnosprawnej

Jestem osoba niepelnosprawna am 30 lat od 2014 roku poszedlem do szkoly policealnej myslale ze zalicze 1 semestr techik informatyk nie moge przejsc 1 seestru problem nauka z pamiecia i koncetracja prace nie moge podjac zalecen lekarzy zusowskich bo strae rente nie moge ulozyc zycie znalesc dziewczyne

Dużo różnych zagadnień i trudności, dlatego zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty. Będzie Pan mógł razem ze specjalistą przyjrzeć się temu, co Panu przeszkadza w życiu, zaplanować i wprowadzić w życie zmiany, które pozwolą Panu lepiej funkcjonować, radzić sobie z wyzwaniami i realizować się.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, nie napisał Pan na czym polega niepelnosprawnosc i od kiedy problem istnieje..
Na początku najlepiej zglosic się do internisty, lekarza pierwszego kotaktu i powiedzieć mu o swoim problemie, być może zaradzi, zrobi dodatkowe badania np. tarczycy, niektóre leki maja działania uboczne i obnizaja nasza sprawność ale czasem można je zmienić na inne??
Jeśli to nie pomoze proponuje terapię, nfz, prywatnie duzy koszt. w warszawie można poszukać terapii przez skype prowadzona przez uczniów ale pod superwizja , może Pan uzyskac wysoka jakość tanim kosztem np. 20 zl za sesje.
Jeśli to nie pomoze proszę się udac do osrodka który stowarzysza osoby z Pana niepelnosprawnoscia, tam mogą mieć psychologa który pomoze Panu znalez rozwiązanie.
Proszę zawalczyć o siebie, niepełnosprawni maja trudniej ale nie sa gorsi!