Zaburzenia pamięci a nauka w szkole policealnej

Gdy to co dyktuja na lekcjach nauczyciele do domu aby nauczyc się i napisac sprawdzian tyczy się zawodu w szkole policealnej technik Informatyk , niby dużo się uczę a zapominam niektóre zdania podyktowane mam problem z pamiecia, uszkodzenia mózgowe co prawda zaliczam na 2 lub 3 .Pozatym nieradze sobie nietylko z nauką ale obowiazkami w domu na działce staram się Ale porażki nic nie wychodzi

Witam Pana
Dosyć krytycznie Pan siebie ocenia, zaleciłabym Panu psychoterapię aby mógł Pan lepiej sobie radzić zarówno z pamięcią, jak i emocjami. Nasze myślenie o nas samych przekłada się na naszą efektywność, im gorsze mamy zdanie co do naszych umiejętności itd tym nam jest trudniej. Rozumiem że ma Pan poczucie porażki i tego że niewiele wychodzi ale to że Pan napisał tutaj pytanie to jest pierwszy krok do tego aby już było lepiej.
Anna Suligowska