Czy skrócenie cyklu miesiączkowego mogło oznaczać ciążę?

Witam. W dni czy możliwe jest zapłodnienie jeśli na palcu mojego chłopaka znajdowało się troche spermy? Była to znikoma ilośc ponieważ wycierał on rękę w papier. Potem robił mi tak zwaną palcówkę, stymulował punkt G. Przed okresem nietypowo bolały mnie bardzo piersi i czułam się dziwnie inaczej. Okres dostałam regularnie, trwał 7 dni tak jak zawsze, jak dostałam okres piersi przestał wgl boleć.Następnego miesiąca też dostałam okres lecz cykl trwał 23 dni a nie 27. Czy możliwe że jestem w ciąży?

Aleksander Ropielewski

Nie ma takiej możliwości. Kilkudniowe zmiany długości cyklu zwłaszcza u młodych kobiet nie są niczym nietypowym.
Pozdrawiam