Czy słaby przepływ krwi pępowinowej w 37. tygodniu ciąży jest wskazaniem do cesarskiego cięcia?
Witam obecnie jestem w 37 tc mała waży 2100 kg stwierdzono słaby przepływ krwi pepowinowej czy ginekolog zaleci wywołanie porodu lub cesarskie cięcie? Bardzo się martwię

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wszystko zależy od tego jaki ma to wpływ na dziecko, od wyniku biometrii płodu oraz ktg.
Pozdrawiam