Czy stan podgorączkowy leczyć domowymi sposobami?

Witam, Niedawno zdiagnozowano u mnie zapalenie oskrzeli. Przez ostani tydzień przyjmowałem antybiotyk, Zamur 500. O ile udało się (chyba) wyleczyć oskrzela, bo praktycznie nie ma już wydzieliny ani harczenia/świstów, o tyle teraz męczy mnie suchy kaszel, czasami odrywają się resztki plwociny. Przez okres zapalenia nie miałem ani razu gorączki, natomiast w ostatnich 2 dniach pojawił się stan podgorączkowy. Co to może być? Czy powinienem udać się do lekarza czy może leczyć to domowymi metodami?

Lek. Tomasz Budlewski

Takmpropmuje udac sie do lekarza rodzinnego. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.