Czy stosowanie hormonu DHEA w wieku 18 lat powoduje powiększenie penisa?

Czy stosowanie hormonu DHEA w wieku 18 lat oprócz negatywnych skutków ubocznych może również spowodować powiększenie się penisa? Pytanie w celach informacyjnych.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! DHEA nie powoduje powiększenia się penisa. DHEA ma jednak wpływ na zwiększenie erekcji oraz spotęgowanie doznań seksualnych.