Stosowanie leku Xtrasize na problemy z erekcją

Witam, Chciałbym się zapytać odnośnie produktu xtrasize. Mam 20 lat, mam problemy z erekcją i ciągle pracuję nad tym jak ją poprawić. Wyszukałem w internecie że rozwiązaniem na moje problemy może być właśnie ten specyfik i w związku z tym chciałbym zapytać czy jest on znany środowisku lekarskiemu??? Stosuję go już od około 2 tyg, na razie jedynie zwiększyła się ochota na seks. Czy jest on bezpieczny dla zdrowia, czy nie ma skutków ubocznych? Czy rzeczywiście powiększa penia? Z poważaniem

Cytowany preparat nie jest zarejestrowany jako lek i nie jest zalecany przez specjalistów w medycynie seksualnej.
Nie można farmakologicznie powiększyć wymiarów penisa u osoby dorosłej, tak jak nie można powiększyć wymiarów nosa...
Można natomiast zwiększyć twardość i inne parametry erekcji, jak łatwość i czas wzwodu, zajmuje się tym medycyna seksualna, czyli lekarze seksuolodzy.
Pozdrawiam.