Problemy z erekcją

Witam mam problem z erekcja rano i nie tylko nastapilo to nagle 2-3 miesiace temu biore tabletki na nadcisnienie i omeprazol na zgage.Mam 44-lata

Są ludzie bez rannych wzwodów, ale sprawni seksualnie.
Zależy to , w jakiej fazie snu budzimy się (REM czy sen wolny) - wyjaśnienie przekracza ramy rubryki...
Potrzeba więcej informacji...
Rodzaj leku na ciśnienie nie jest także bez znaczenia...
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Leki obniżające ciśnienie mogą powodować zaburzenia erekcji. Jest to niejako "skutek uboczny", który dotyczy większości pacjentów z nadciśnieniem. Warto powiedzieć o tym objawie lekarzowi prowadzącemu lub skonsultować się z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!