Problem z porannym wzwodem od kilku lat u zawodowego sportowca

Witam. Mam 24 lata, zawodowo uprawiam sport. Mam problem z porannym wzwodem, mianowicie nie odczuwam tego zjawiska od kilku lat. Jestem wysportowany, nie palę, piję okazjonalnie, nie zazywam zadnych niedozwolonych środków. Nie wpływa to jednak w wiekszym stopniu na stosunki płciowe. Czy zgłosic się do lekarza i do jakiego w takim przypadku w razie czeog najlepiej. ?

Być może zakłócony jest rytm snu, bo od tzw. faz REM zależą wzwody.
Należałoby przejrzeć także zażywane środki, nie tylko niedozwolone preparaty bywają niekorzystne...
Na Pana miejscu skorzystałbym z konsultacji seksuologa, najlepiej seksuologa-psychiatry,(lekarze seksuolodzy są zwykle ginekologami lub psychiatrami).
Być może wskazane będą jakieś modyfikacje w stylu życia, który przecież w Pana przypadku charakteryzuje się ponadstandardowym obciążeniem fizycznym, a także psychicznym.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl