Czy suplement PABA można przedawkować?

Czy suplement PABA można przedawkować?, były robione badania że potrafi przywrócić naturalny kolor włosów czy to prawda?

Wszystkie suplementy diety można przedawkować jeżeli spożyje się dawkę większą niż przewidziana przez producenta. Gdyby substancja została poddana badaniom, a ich wyniki były rzetelne i potwierdzały skuteczność w danym kierunku działania byłaby raczej zarejestrowana jako lek, a nie suplement diety. Dlatego też warto się zastanowić nad sensownością stosowania tego środka.