Czy szczegółowy wynik badania Boreliozy wyklucza chorobę?

Dzień dobry. Podejrzewana była u mnie Borelioza. Na kolanie mam taką plamę. Udałam się do lekarza. Doktor stwierdziła, iż może to być borelioza. Kazała wykonać wyniki. Zrobiłam i pierwszy wyszedł zły. Okazało się, że jest. Ale kazała zrobić jeszcze raz, ale bardziej szczegółowy. I w tym drugim okazało się, że nic nie ma. Czy jest to możliwe, że faktycznie nic nie ma ? A teraz natomiast takie sama plamka wyskoczyła mi na drugiej noce. lecz na kostce. Nie wiem o co chodzi. Może Państwo mi pomogą.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie udac się do lekarza rodzinnego nalezy poszukiwać innych przyczyn