Czy szczepić dziecko uczulone na jajka i cierpiące na AZS?

Dzień dobry, moja 9 miesięczna córka ma stwierdzone atapowe zapalenie skóry oraz alergie pokarmową w tym na jajka. Chciałbym bym się dowiedzieć czy powinnam ja szczepić na szczepionki które te zawierają. Zostało mi powiedziane ze skoro nic się jej nie działo przy poprzednich szczepionkach to powinnam szczepić. Jednak nie daje mi to spokoju, dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u alergologa i kierowanie się jego zaleceniami ,