Czy ta dziura po wyrwaniu zęba się zrośnie?

Witam. Miałam wyrywaną ósemkę. Jest tam taka dziura przy siódemce na dole, dziwnie to wygląda. Dentystka stwierdziła, że to białe to kość i że się to zrośnie. W ogóle wygląda to jakby 7 była uszkodzona. Strasznie mnie boli przy płukaniu. Czy dentystka ma rację czy jednak nie ma szans żeby się coś z tym zmieniło? Wyrywana była 2 tygodnie temu.
KOBIETA, 24 LAT 7 miesięcy temu

Po usuwaniu 8 gojenie może wyglądać w opisany sposób. Jeżeli sytuacja bardzo niepokoi można udać się do innego stomatologa w celu oceny sytuacji miejscowej.