Stan dziąsła po ekstrakcji zęba

Witam. Sześć dni temu miałam usuwana dolna szóstkę. Była czarna galaretowata maz na ranie A wczoraj zauważyłam,ze to zniknęło. Teraz jest szarawo biała dziurka A językiem w jej dole wyczuwam coś twardego i jasnego. Czy to kość dodam,że póki co nic nie boli pojawiły mi się tylko dwie afty czego nigdy wcześniej nie miałam

Witam
Wygląda na to,że rana goi się prawidłowo. Najlepiej zostawić ją w spokoju i pozwolić naszemu organizmowi na dalsze gojenie. Można ewentualnie włączyć płyn do płukania z dodatkiem chlorheksydyny. jeżeli cokolwiek Panią niepokoi, proszę skonsultować się z lekarzem stomatologiem.