Ekstrakcja zęba i szczękościsk

Dwa dni temu przeszedłem ekstrakcję zęba.Krwawienie ustąpiło, ból jest znośny i nie mam obrzęku jednak wystąpił szczękościsk co brałem pod uwagę ale nie wiem co oznacza koszmarny niesmak w ustach. Co jest tego powodem?

Dzień dobry. Jeżeli gojenie ran poekstrakcyjnych jest zakłócone, skrzep rozpadnie się, nastąpi stan zapalny, oraz wydziela się bardzo nieprzyjemny zapach i można czuć niesmak w ustach. Radzę udać się do stomatologa, który usuwał ząb i skontrolować gojenie się rany.