Suchy zębodół po ekstrakcji zęba u 20-latki

Witam. Miałam wyrywana dolną prawą ósemkę, zszyty mi ja i dano antybiotyki. Miałam na niej czerwonya plamę jakby gazik jednak był to skrzep i go ściągnęłam. Teraz mam tam biały nalot. Czy grozi mi suchy zebodol? Mam spuchnięte policzek i sztywną prawa stronę żuchwy. Plucze dodatkowo dziaslo, szałwia.

Na tym etapie trudno przesądzić jak będzie przebiegało gojenie - proszę stosować się do zaleceń lekarza i udać się na wyznaczoną wizytę kontrolną.W sytuacji podbramkowej najlepszym rozwiązaniem będzie szybszy kontakt z gabinetem,w którym usuwała Pani ósemkę.