Czy ta struktura to coś niepokojącego?

Witam. Tydzień temu wyczułam u siebie w górnej części szyi (trochę ponizej zakończenia żuchwy) jakąś strukturę, wyczułam dopiero po dokładniejszym podotykaniu tamtego miejsca. Nie boli przy dotykaniu, mam wrażenie, że gdy przycisnę mocniej palcem, podotykam struktura ta delikatnie się porusza. Byłam miesiąc temu na morfologii krwi i wszystkie wyniki wyszły w normie, zapomniałam jedynie zrobić OB. Również wtedy lekarz badał mi rękoma węzły chłonne i zaglądał do gardła i nie wyraził żadnej obawy. Czy jest to coś o co trzeba się niepokoić czy jest to jakaś normalna struktura występujaca w tamtym miejscu? Dodam że jestem szczupłą osoba, może ma to jakieś znaczenie w odpowiedzi na pytanie. Proszę o poradę.

Prawdopodobnie wyczuwa Pani węzeł chłonny. Jeżeli zdaniem lekarza, który Panią badał, struktura nie jest powiększona (>=1 cm), a jedynie wyczuwalna to nie ma powodu do niepokoju. Jeżeli ma Pani wątpliwości sugeruję wykonanie USG węzłów chłonnych.