Guzek pod uchem na linii żuchwy

Jakieś kilka miesięcy temu za linią żuchwy, tuż pod uchem wyczułam malutki guzek, twardy, który się nie ruszał, kiedy go dotykałam. Później o nim zupełnie zapomniałam, aż do czasu kiedy ostatnio zaczęło mnie tam pobolewać. Ten "guzek" troszkę urósł i ma ok 0,5x0,5cm. Czy mam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to powiększony węzeł chłonny. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.