Zgrubienie na linii żuchwy

Witam! Niepokoi mnie pewna sprawa. Otóż, na twarzy, na linii żuchwy, w niewielkiej odległości od ucha, wyczuwam tuż pod skórą twardy, okrągły, dość mały (na wyczucie 1cm lub nawet mniej) guzek/zgrubienie. Kiedy chwycę palcami skórę, chwytam ją razem z tym guzkiem. Byłam już u lekarza rodzinnego, jak i dermatologa (z racji trądziku), którzy jednak stwierdzili jedynie, że to nic takiego. Ja jednak bardzo się boję, że to jakiś nowotwór, tudzież nowotworowy węzeł chłonny. Bardzo proszę o radę!

Proszę obserwować zmianę, jeśli guzek będzie się powiększał, zmieniał konsystencję, wokół niego pojawi się rumień to konieczna będzie kontrolna wizyta u lekarza, który ponownie oceni zmianę i zaleci dalsze postępowanie, które może obejmować biopsję w celu oceny histopatologicznej.