Co jest powodem guzków za uchem?

Witam, od jakiegoś czasu mam na kości za uchem dwa twarde guzki nieprzesuwalne i niebolące, które bardzo mnie niepokoją. Dodatkowo, kilka dni temu wyczułam prawdopodobnie powiększony węzeł chłonny na karku. Ostatnią infekcję przechodziłam w grudniu. Dodam, że mam Hashimoto i przyjmuję regularnie L-tyroksynę, wyniki mam w normie. Gdzieś czytałam, że to może być powiązane. Bardzo proszę o odpowiedź, obawiam się wizyty u lekarza szczerze powiedziawszy. Dodam, że nie mam żadnych innych objawów.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze Postępowanie.