Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ta sytuacja mogła być spowodowana zbyt dużym wysiłkiem fizycznym?

Witam, biore tabletki antykoncepcyjne Yaz od półtora roku. Od października regularnie chodze na siłownie. W listopadzie, dokładnie 30, tydzień przed planowanym krwawieniem dostałam krwawienia obfitego. Dzisiaj mamy 7 grudnia a ja nadal mam krwawienie. Możliwe że teraz wystąpiło z powodu tabletek placebo. Czy zaistniała sytuacja mogła być spowodowana zbyt dużym wysiłkiem fizycznym?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy