Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiana trybu życia a wystąpienie miesiączki podczas 20 tabletki antykoncepcyjnej

Witam. Od 4 lat stosuje antykoncepcje hormonalną-asubtela. Od dwóch tygodi chodze na siłownie, zdrowo sie odżywiam..I nagle w 20 dniu brania tabletek wystąpiła mi miesiączka! I to nie plamienie a naprawdę spora ilosć... Miesiaczka utrzymuje sie już 5 dzień, kończy mi się blistr z tabletkami, nawet nie wiem czy mam robić przerwę skoro krwawię. Tabletki biore regularnie. Czy miesiączka wystąpiła z powodu zmiany trybu życia (nie forsuje się ani nie głodzę)? Czy może to byc objaw choroby? Pomóżcie!
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Jak stosować prezerwatywy?

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy