Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem związany z odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych

Mam problem związany z odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych.W ciągu 7 dniowej przerwy wystąpiło plamienie z powodu przerwy, po 7 dniowej przerwie nie zaczęłam kolejnego opakowania tabletek i nie pojawiła się kolejna miesiączka przez miesiąc, nie współżyję od momentu zaprzestania brania tabletek.Jak długo nie będę miała okresu? postanowiłam zmienić tabletki, nie wiem czy mogę zacząć je brać przed okresem aby miesiączka wystąpiła czy wstrzymać się z tabletkami do momentu "naturalnej" miesiączki
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Z rozpoczęciem nowych tabletek warto zaczekać do pojawienia się krwawienia. Jeśli miesiączka nie pojawi się w ciągu najbliższego miesiąca to konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy