Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ta utrata świadomości może być na tle nerwowym?

Witam mam 27 lat pół roku miewam utraty swiadomosci na 10, 15 sekund. Na początku zdarzało się to mniej więcej raz w miesiącu, teraz to już coraz częściej, nawet i dwa razy dziennie. Utrata swiadomosci zaczyna się odsilnego bólu w klatce piersiowej tak jakby serce i po tym od razu następuje ta chwilowa utrata swiadomosci. Dodatkowo mam cały czas szum w uszach A w głowie i w dzień i w nocy gra mi tak jakbym był na dyskotece. Robiłem ekg serca, słuchu, wszystkie badania krwi oraz EEG głowy i wszystkie te badania wyszły dobrze. Jakie jeszcze badanie powinienem wykonać? Czy może to być na tle nerwowym?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Witam! Konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego lub w prywatnym gabinecie psychiatrycznym/psychologicznym. Ocenią stan emocjonalny i zaproponują odpowiednie postępowanie. To, że badanie są prawidłowe, to jest wielki plus. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy