Czy ta zmiana na stopie sama zniknie?

Dzień dobry, dwa tygodnie temu na stopę upadła mi butelka ok. 2 kg. Na poczatku cala stopa bolala, byla spuchnieta i widoczna była górka, jakby bąbel. Teraz opuchlizna ze stopy prawie zeszła, zostala tylko ta górka, przy dotylku boli. Czy to samo zniknie czy lepiej isc do lekarza?

Najczęściej to blizna, pogrubienie tkanek miękkich podskórnie. Po ich stłuczeniu. Może utrzymywać się nawet kolejny miesiąc. Ja możlwie jest obciążanie bez bólu, to raczej nic groźnego.