Czy tabletkę Escapelle można wziąć po dłuższym czasie?

Czy tabletka Escapelle możną ją wziąć po dłuższym czasie od zajścia ciąży np 2 tygodniach i pomoże usunąć ciążę? czy jakąś inna tabletkę trzeba wziąć aby usunąć ciążę i była bardzo skuteczna? Bardzo proszę o nazwę tych tabletek!!!

Lek usuwający wczesną ciążę stosuje się w Polsce w szpitalach tylko, gdy stwierdza się ciążę obumarłą.
Aborcja z tzw. wskazań społecznych w Polsce jest karalna.
Pozdrawiam.