Czy tabletki Mersilon mają ten sam skład?

Witam.Biorę od lat mersilon.Ostatnio kupiłam w aptece nowe opakowanie z importu.Z przyzwyczajenia wzięłam tabletkę z czwartku i schematem z przyzwyczajenia strzałki w prawo-pt,sob,ndz..a tu okazuje się,że to opakowanie strzałki są na odwrót..w lewą stronę.Wystraszyłam się.Czy te tabletki maja ten sam skład?tzn.każda ma te same hormony?Proszę o podpowiedz czy brać nadal "w prawo"czy cofnąć?..Dziękuję za informację..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Każda tabletka preparatu Mercilon ma ten sam skład. Nie ma zatem powodów do niepokoju.