Czy tabletki osłonowe na coś pomogą?

Witam stosowalam antybiotyki, a teraz zaczyna cos sie dziać w mojej pochwie. Nie odczuwam przykrego zapachu ale ciągle zbiera mi sie tam jakaś maź przypominająca "twaróg" jest lekki ból ale myslalam ze to nic poważnego chociaz jak im wiecej o tym czytam to jest tragedia. Ciężko dostac sie u nas do ginekologa bo kolejki sa ogromne nawet prywatnie czeka sie ok 2tygodnie. Kupilam sobie dzis maść w aptece Clotrimazolum, mam nadzieję ze to pomoże ale chcialabym zapytac o jeszcze jakies rady na czas aż dostanę sie do lekarza. Moze jakbym zaczela brac jakieś tabletki osłonowe, może one cos pomogą?

Lek. Michał Lenard

Wizyta u ginekologa będzie niezbędna. Do tego czasu może Pani użyć probiotyku ginekologicznego, który pomoże odbudować naturalną florę bakteryjną i zmniejszy objawy infekcji. Pozdrawiam!