Czy taka dawka Asertin 50mg wystarczy?

Witam jestem po wizycie u psychiatry zaczęłam brać asertin 50mg po jakim czasie zazwyczaj dzialaja te leki?mam silne stany niepijącego łapie mnie to na wieczór i z rana zażywam a na wieczór brałam hydroksyzynę 10 ml a teraz mam tabletki 10 mg czy taka jedna wystarczy żeby była dawka taka sama jak syropu?pozdrawiam

Zbyt mało wiem o Pani problemach, ale o tym jaką dawkę należy zastosować powinien zadecydować psychiatra obserwując reakcję Pani organizmu na lek. Nie należy spodziewać się natychmiastowego działania, bo lekka poprawa powinna się pojawić najpóźniej po upływie 10-14 dni a wyraźna w granicach 3-4 tygodni. Może warto pomyśleć o wizycie u psychoterapeuty, bo sam lek może nie wystarczyć? Czasami dopiero intensywna psychoterapia, czasami wspierana lekami, daje pożądany efekt.