Stosowanie leku Asertin 50 mg przy nerwicy lękowej

Choruje na nerwicę lekową. Lekarz przepisał mi na ostatniej wizycie asertin 50mg jako główny lek. Na noc biorę również spamilan w dawce 5mg. Asertin niestety powoduje straszną senność u mnie i muszę przyjmować go na noc. Lekarz 'fakultatywnie' przepisał mi również miansec 10mg na polepszenie snu. Czy mogę przyjmować wszystkie 3 leki wieczorem? Mam problem z wczesnym wybudzaniem się.

Witam,
jest pani bardzo młoda,więc może korzystniejszym rozwiązaniem i sposobem leczenia byłaby psychoterapia zamiast nowych leków na kolejne dolegliwości.Prosze wziąc pod uwagę fakt,że nerwica nie jest chorobą narządu a tylko ujawnia się poprzez dolegliwości któregoś z nich, ale następnie da o sobie znać poprzez fizyczny dyskomfort w innym miejscu.Tak więc proponuję ,by zapytała pani swojego lekarza o możliwośc skierowania do specjalisty z psychoterapii.
Pozdrawiam i zachęcam.

same leki nie wyleczą nerwicy..potrzebna terapia...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,a im więcej lekow Pani przyjmuje tym bardziej zatruwa i osłabia Pani organizm.polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza