Pomiar ciśnienia, nerwica lękowa i zawroty głowy

Ciśnienie 135/85 130/80 127/83 137/88Natomiast Puls i wyczuwalne w ciele tętno 98, 95, 92, 88, 93 poniżej 80 nie schodzi.Kręci mi się lekko w głowie i odczuwam ten Puls. Mam nerwicę lękową, natręctw(Miansec 10mg na noc, ale biorę dorywczo).Ostatnio dostałem od lekarza swojego Concor Cor 1,25, aby wyciszyć serce (puls).Inne choroby - zespół jelita drażliwego, reflux, przewlekłe zapalenie prostaty-wyniki moczu bardzo dobre.Martwi mnie to tętno, morfologia w normie, mocz norma, ekg dobre. Nerwica?

Dzień dobry. Pisze Pan wcześniej że ma pan nerwicę lękową i nerwicę natręctw, na koniec pyta Pan czy ma Pan nerwicę? Czy to oznacza, że nerwica została zdiagnozowana przez specjalistę (psychiatra, psycholog) czy to Pana własne podejrzenie. Pisze Pan o przyjmowanych lekach - jaki lekarz przepisał te leki? Moim zdaniem powinien się Pan w pierwszej kolejności udać na wizytę do lekarza psychiatry - opowiedzieć dokładnie o swoich objawach oraz o lekach jakie Pan aktualnie przyjmuje. Psychiatra będzie w stanie stwierdzić czy ma Pan zaburzenia nerwicowe i zaleci dalsza metodę leczenia. jeżeli jest to nerwica zaleci prawdopodobnie leki połączone z psychoterapią. Pozdrawiam.