Jak leczyć te napady nerwicy?

Witam. Od dwóch tygodni mam stałe kołatania serca plus ataki nerwicy przy których mam wrażenie ze serce chce mi pęknąć. Udało mi się dostać najpierw do kardiologa który zalecił echo serca. Po osłchaniu stwierdził że wygląda mu to na wypadanie zastawki mitralnej i przepisał concor cor 1,25 1xna dobę. Udałam się też do psychiatry ponieważ kilka lat temu chorowałam na nerwicę. Psychiatra przepisał asentre 1x1i afobam 1x na noc. Odstawiłam concor po 1 dawce tego leku i przyjmuje leki od psychiatry od 4 dni. Czekam na echo serca. Niestety niepokoi mnie ciągle kołatanie serca przy pulsie 55-60 i ciśnieniu w granicach 100/50 ciśnienie takie było już przed leczeniem. A dzisiaj na krótkim spacerze znowu dostałam ataku nerwicy. Proszę o poradę do jakiego specjalisty ewentualnie się jeszcze udać? W listopadzie przeszłam covid w stopniu łagodnym.

Witam! Proszę pozostać przy psychiatrze, ale uprzedzam, że leki z grup SSRI i SNRI zaczynają działać dopiero po 2-4 tygodniach, ale za to nie powodują uzależnienia. Przy tak niskiej akcji serca nie jest wskazane przyjmowanie Bisocardu, ponieważ może on dodatkowo zwolnić puls. Potrzebna jest jeszcze odpowiednio dobrana psychoterapia. Można się wesprzeć, w oczekiwaniu na działanie podstawowych leków Hydroksyzyną. Powodzenia W. Łuczkowski.