Jak się pozbyć skutecznie tych dolegliwości?

Dzień dobry, mam 22 lata i pewne problemy zdrowotne. W związku z tym że jestem młody to każdy lekarz mnie zbywa i od razu zakłada że młody to na pewno zdrowy i wymyśla. Nigdy nie udawałem ani nie symulowałem. Zaczęło się w sylwestra jak przyjechało pogotowie ratunkowe, ponieważ miałem bardzo wysoki puls wynoszący 180 na minute w spoczynku. Kiedy dojechali, zrobili EKG i stwierdzili hiperwentylacje dostałem 50 mg hydroksyzyny i kazali mi iść spać. Od tego czasu był względny spokój. Aż do wyjścia na spacer w lutym gdzie serce niespodziewanie zaczęło kołatać z prędkością 150 - czułem ból w klatce piersiowej. Po tej eskapadzie Neurolog zalecił pregabaline (podejrzenie nerwicy) - zażywałem 2 tygodnie aż do 13 marca gdzie jadać autem jako pasażer nagłe uczucie osłabienia - nie wiedziałem co się dzieje z ciałem - ogromny strach zażyłem szybko hydroksyzynę którą miałem doraźnie - po jakimś czasie przeszło. Lekarz kazał odstawić pregabalinę i zastosować spamilan 5mg i afobam 0.25 - zażywałem tydzień - żadnej różnicy. Od tego epizodu w aucie codziennie coś - źle sypiam, codziennie sie budzę najpierw o 4, podwyższone tętno, potem o 6 również z podwyższonym tętnem nawet do 150. Pojawia się również uczucie duszności tak jakby ktoś zaciskał mi rękę na gardle i siedział na klatce piersiowej, ponadto chrząkanie i uczucie wydzieliny w gardle. Podczas duszności pulsoksymetr wskazuje 91/92 saturację. Neurolog skierował mnie do psychiatry - ten zmienił lekarstwo na Asentre 1/2 tabletki 50mg i Triticco 1/3 tabletki 75 mg na spanie - tak zażywam od tygodnia żadnej zmiany - puls rano szaleje - duszności w ciągu dnia nadal się pojawiają - NIEZALEŻNIE OD TEGO CZY SIĘ ZESTRESUJE CZY NIE. Miałem robione EKG, Holter, Echo Serca, krew (morfologie, tsh, magnez, potas itd) wszystko ok. - Kardiolog zalecił Concor COR 1.25 mg rano. Ponadto często pojawia się też silny ból pleców w odcinku piersiowym. Nie daje rady już normalnie funkcjonować - proszę o pomoc.

Witam Pana,

proszę rozważyć dla siebie pomoc w formie psychoterapii poznawczo - behawioralnej.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś