Czy taka ilość krwi na opatrunku jest normlana?

Witam wczoraj miałem szyte śródstopie po przecięciu przez szkło. Lekarz założył 4 szwy i opatrunek. Minęło około 10 godzin od tego momentu i widzę ze na opatrunku jest sporo krwi czy to normalne? Co zrobić w takiej sytuacji

Normalne, proszę samemu umyć stopę, osuszyć jednorazowym ręcznikiem kuchennym, zdezynfekować pozostawiając preparat do wyschnięcia i zmienić opatrunek. proszę zadbać o ranę, inaczej gojenie będzie trwało dłużej i może się powikłać. To praca pacjenta.