Czy taki zapis w wynikach echokardiografii oznacza coś poważnego?

W badaniu echa serca wyszlo ze lewa komora ma 5 cm, drobne zmiany brzezne platkow zastwaki aortalnej Vmax 1.45 m/s slad fali wrotnej zastawki aortalnej. czy to cos powaznego? Mam 40 lat. nigdy nie leczylam sie kardiologicznie.

Przedstawiony opis wskazuje na nieznaczne powiększenie lewej komory i śladowa niedomykalność zastawki aortalnej. Brakuje pozostałych informacji, m.in. frakcji wyrzutowej lewej komory. Opisane przez Panią parametry nie są powodem do niepokoju.