Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy takie dolegliwości i wysoki poziom cukru może być wynikiem brania leków?

Mam 66 lat choruje na niedoczynność tarczycy,refluks,nadciśnienie i zespół jelita drażliwego borę euthyroxx88/100 , zalanzo30,karbis32,debretin,roswera,Bardzo żle się czuje mam silny bół głowy,zawroty i teraz zaczął mi cukier podskakiwać.Czy te leki które biorę wchodzą w interakcję w moim organiżmie
KOBIETA, 66 LAT około miesiąca temu

Test na ciężar właściwy moczu

Czy wiesz, czym jest test na ciężar właściwy moczu i dlaczego te dane są istotne? Dowiedz się więcej na ten temat i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta. Lek. Łukasz Dubielecki mówi o teście na ciężar właściwy moczu.

Dzień dobry

a może zamiast faszerować się taką dawką leków zastosowałaby Pani odpowiednią dietę, która często niweluje większość problemów?

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:

joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam

Joanna Wasiluk (Dudziec)

Dietetyk

Blogi:

wp fitness

https://joanna-wasiluk.fitness.wp.pl/

Kafeteria.pl

https://joanna-wasiluk.kafeteria.pl/

Instagram:

https://www.instagram.com/joanna_dudziec_wasiluk/?hl=pl

ABC zdrowie

https://ranking.abczdrowie.pl/d/joanna-wasiluk-dudziec-dietetyk-warszawa-31668

Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy