Czy takie jelito gdy jest pełne, może powodować ucisk na nerwy?

Mam stwierdzone znacznie wydluzone jelito grube (część esicza), pętle alfa z tego powodu, oraz dłuższą część w lewym podżebrzu. Nie mam zaparć ale bardzo często problemy z ze znacznym utrudnieniem pasażu, dodatkowo pojawiły się problemy od strony płuciowo-moczowej. Czy takie jelito gdy jest pełne, może powodować ucisk na nerwy i naczynia i tym samym powodować dolegliwości z ich strony?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie to sa problemy? Konieczna diagnostyka nie da sie tego tak łatwo stwierdzić