Czy takie objawy są oznaką ciąży?

Mam problem z spozniajacym się okresem już 2 dni zawsze był regurakny nią było stosunku A peting Ale mam zawroty głowy gorączkę i raz wymiotowalam w godzinach popołudniowych mam też dziwne śluzy z pochwy raz gęsty I biały raz przezroczysty I lekko brązowy boli mnie podbrzusze a okresu nie ma czy to ciąża?
KOBIETA, 18 LAT 2 miesiące temu

Czego unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Właśnie wtedy powinna ona szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,

dwudniowe opóźnienie okresu nie jest niczym niepokojącym. Na cykl miesiączkowy wpływa wiele czynników, dlatego miesiączka może się spóźniać na skutek stresujących sytuacji, z powodu odchudzania, nadmiernego wysiłku fizycznego, a nawet dalekich podróży związanych ze zmianą klimatu.

Podczas pettingu również może dojść do zapłodnienia, choć ryzyko to nie jest duże. Dla pewności, że nie zaszła Pani w ciążę, proszę wykonać test ciążowy, który rozwieje wątpliwości. Wymienione przez Panią objawy mogą oznaczać nie tylko ciążę, ale również infekcję, więc trzeba to zweryfikować.

Odpowiedzi naszych ekspertów na podobne pytania umieszczamy poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/wrazliwe-piersi-goraczka-a-ciaza,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-wymioty-i-bol-glowy-moga-oznaczac-ciaze,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/ciaza-a-petting.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty