Czy takie objawy wskazują na nawrót nerwicy?

Dzień dobry..miałem nerwicę lękowa i ataki paniki. Od kilku dni źle się czuje.. mam zawroty głowy,bolą mnie mięśnie.. od wczoraj pieką mnie ręce . Miałem ostatnio bardzo dużo stresu. Czy to możliwe,że wróciła mi nerwica ? Bo nie wiem czy pieczenie rąk jest somatem nerwicy. Proszę o odpowiedź..
MĘŻCZYZNA, 33 LAT 4 dni temu

Witam Pana,

wskazana jest konsultacja oraz szczegółowa diagnostyka u lekarza pierwszego kontaktu - rodzinnego (podstawowe badania), nie zaszkodzi konsultacja neurologiczna oraz wskazana jest konsultacja psychiatryczna. Proszę rozważyć leczenie za burzeń lękowych metodą psychoterapii.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś