Czy te bóle gardła mogą świadczyć o anginie?

Dzień dobry , Od kilku dni bardzo boli mnie gardło , jest bardzo czerwone . Dziś zauważyłam ciemno czerwone plamy z biała otoczka i biały osad z tylu języka do tego gorączka ok 38 , powracająca co ok 8 godzin . CZy moze to byc angina ? Nie mam możliwości wybrania sie do internisty przez najbliższe 2 tyg . Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu być może konieczne jest zastosowanie antybiotykoterapii