Czy te krople do oczu wpływają na skuteczność antykoncepcji?

Witam. Czy krople do oczu Deksamethason, Yellox, Vitreolent i Lotemax wpływają na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych Elin? Czy suplement diety Vitroft wchodzi z tabletkami antykoncepcyjnymi w interakcje? Pozdrawiam

Witam.nie ma badan na ten temat,raczej nie ma takiego wpływu.krople okulistyczne nie są rozważane w interakcjach z innymi lekami oprocz lekow przeciwjaskrowych.pozdrawiam serdecznie